Rosenberger
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.4175
$4.4175
10
$4.00805
$40.0805
25
$3.79582
$94.8955
50
$3.70747
$185.3735
100
$3.53096
$353.096
250
$3.08959
$772.3975
500
$3.001316
$1500.658
1000
$2.559946
$2559.946
2500
$2.383398
$5958.495
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 59S101 |