5AX123K4
Semtech Corporation
型号:
5AX123K4
描述:
CAP CER 0.012UF 4KV X7R NONSTND
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4000V (4kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.571" L x 0.551" W (14.50mm x 14.00mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.299" (7.60mm)
Package / Case Nonstandard SMD
Mfr Semtech Corporation
Capacitance 0.012 µF