5EX224K1
Semtech Corporation
型号:
5EX224K1
描述:
CAP CER 0.22UF 1KV X7R RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.775" (19.68mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.602" (15.30mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.701" L x 0.375" W (17.80mm x 9.53mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr Semtech Corporation
Capacitance 0.22 µF