5GU120JECCANM
KYOCERA AVX
型号:
5GU120JECCANM
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 12PF 4KV N750 RADIAL
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.236" (6.00mm)
Voltage - Rated 4000V (4kV)
Temperature Coefficient N750
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 12 pF