5NR470KAALI
KYOCERA AVX
型号:
5NR470KAALI
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 47PF 1KV Y5F RADIAL
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient Y5F
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 47 pF