6-30T-NI-24
Leader Tech Inc.
型号:
6-30T-NI-24
描述:
0.07 X 0.30 NI 24--6-30T-NI-24--
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness Flash
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series -
Type Fingerstock
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Plating Nickel
Mfr Leader Tech Inc.
Height 0.060" (1.52mm)
Package Bulk
Shelf Life -
Attachment Method Adhesive
Width 0.300" (7.62mm)