600D127G060DL4
Vishay Sprague
型号:
600D127G060DL4
描述:
CAP ALUM 120UF 60V AXIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Surface Mount Land Size -
Tolerance -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 60 V
Size / Dimension 0.375" Dia x 2.187" L (9.53mm x 55.56mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 120 µF