600D167G060DX4
Vishay Sprague
型号:
600D167G060DX4
描述:
CAP ALUM 160UF 60V AXIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Surface Mount Land Size -
Tolerance -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 60 V
Size / Dimension 0.375" Dia x 2.687" L (9.53mm x 66.26mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 160 µF