600D226F250DL5
Vishay Sprague
型号:
600D226F250DL5
描述:
CAP ALUM 22UF 250V AXIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance -10%, +50%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250 V
Size / Dimension 0.375" Dia x 2.187" L (9.53mm x 55.56mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 600D
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF