600L1R3AW200T4K
American Technical Ceramics
型号:
600L1R3AW200T4K
描述:
CAP CER 1.3PF 200V NP0 0402
库存 : 4835
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.05pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series ATC 600L
Thickness (Max) 0.024" (0.60mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr American Technical Ceramics
Capacitance 1.3 pF