604D512F010JL7
Vishay Sprague
型号:
604D512F010JL7
描述:
CAP ALUM 5100UF 10V AXIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance -10%, +50%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 1.000" Dia x 2.125" L (25.40mm x 53.98mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 604D
Package / Case Axial, Can - 4 Leads
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 5100 µF