SCHURTER Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.925
$10.925
50
$10.01775
$500.8875
100
$9.10765
$910.765
500
$7.971678
$3985.839
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| 1st Connector | SEV 1011, 3 pos |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 17 AWG |
| Series | - |
| Length | 8.20' (2.50m) |
| Approved Countries | Switzerland |
| Approval Agency Marking | SEV |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | V-Lock |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F3G1.0 |
| Base Product Number | - |
| Number of Conductors | 3 |