SCHURTER Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.0125
$14.0125
50
$12.8459
$642.295
100
$11.677495
$1167.7495
500
$10.222
$5111
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | White |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 9.84' (3.00m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Approval Agency Marking | CSA, UL |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Hospital Grade, V-Lock |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Base Product Number | - |
| Number of Conductors | 3 |