Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.363
$3.363
10
$2.37785
$23.7785
100
$1.947215
$194.7215
500
$1.641581
$820.7905
1000
$1.505722
$1505.722
2000
$1.443458
$2886.916
5000
$1.415158
$7075.79
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Panel Cutout Dimensions | 0.33" (8.38mm) |
| Millicandela Rating | 20mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | 608 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Base Product Number | 6083131 |
| Lens Size | 8.89mm Dia |