EAO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$77.1495
$77.1495
5
$72.5249
$362.6245
10
$65.5804
$655.804
25
$61.72264
$1543.066
50
$56.90063
$2845.0315
100
$54.007405
$5400.7405
请发送询价,我们将立即回复。

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | - |
| Circuit | 3PST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | 61 |
| Switch Function | On-Off |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 61-6441 |