GlobTek, Inc.
型号:
6104136F000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 17AWG BS1363 TO CBL 6.1' BL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.8485
$14.8485
10
$13.16415
$131.6415
25
$12.65818
$316.4545
50
$12.15202
$607.601
100
$11.476855
$1147.6855
250
$10.464174
$2616.0435
500
$9.789066
$4894.533
1000
$8.978934
$8978.934
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 70°C |
| 1st Connector | BS1363 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 17 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.10' (1.86m) |
| Approved Countries | Switzerland, United Kingdom |
| Approval Agency Marking | BSI Kitemark, HAR |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05RN-F |
| Base Product Number | 6104136 |
| Number of Conductors | 3 |