Amphenol ICC (FCI)
型号:
61082-143409LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 140POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.4315
$6.4315
10
$5.8178
$58.178
25
$5.49594
$137.3985
50
$5.3618
$268.09
100
$5.093805
$509.3805
250
$4.557606
$1139.4015
500
$4.289497
$2144.7485
1000
$3.753317
$3753.317
2500
$3.565654
$8914.135
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 140 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.461" (11.70mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 13mm, 14mm, 15mm, 16mm |
| Base Product Number | 61082 |