Talema Group LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.3215
$31.3215
10
$27.6393
$276.393
27
$26.71857
$721.40139
54
$23.95443
$1293.53922
81
$23.033158
$1865.685798
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | - |
| Size / Dimension | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Current - Output (Max) | Parallel 1.59A, Series 795mA |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | Standard Mini |
| Type | Toroidal |
| Power - Max | 35VA |
| Mfr | Talema Group LLC |
| Package | Tray |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 22V, Series 44V |