621KD20J-P7.5
YAGEO
型号:
621KD20J-P7.5
品牌:
YAGEO
描述:
MOV DISC 20MM,620V 10KA, BULK
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 558 V
Capacitance @ Frequency 650 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series 20D
Package / Case Disc 20mm
Energy 390J
Maximum AC Volts 385 V
Mfr YAGEO
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 505 V