TE Connectivity AMP Connectors
型号:
62223-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT/TAB 14-18AWG 0.250
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.28595
$2.8595
25
$0.25194
$6.2985
50
$0.23161
$11.5805
100
$0.222585
$22.2585
250
$0.199842
$49.9605
500
$0.19076
$95.38
1000
$0.158964
$158.964
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.305" (7.75mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Stacked |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female and Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-18 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.770" (19.56mm) |
| Insulation Diameter | 0.120" ~ 0.170" (3.05mm ~ 4.32mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 62223 |