Würth Elektronik
型号:
624024213322
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.691
$1.691
10
$1.46585
$14.6585
50
$1.3357
$66.785
100
$1.0773
$107.73
250
$0.99085
$247.7125
500
$0.90535
$452.675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | White |
| Row Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | WR-WTB |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |