首页 / 振荡器 / 626L15003I3T
minImg
626L15003I3T
CTS-Frequency Controls
型号:
626L15003I3T
描述:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 150 MHz