627-21W1624-2N5
EDAC Inc.
型号:
627-21W1624-2N5
描述:
CONN D-SUB PLUG 21POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 20A
Contact Material Copper Alloy
Features Board Lock, Grounding Indents, Shielded
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 21W1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C