627-24W7224-3T1
EDAC Inc.
型号:
627-24W7224-3T1
描述:
CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR
用户指南
Dielectric Material Polyester Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 30A
Features Grounding Indents, Shielded
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 24W7
Operating Temperature -55°C ~ 125°C