627-27W2222-3NA
EDAC Inc.
型号:
627-27W2222-3NA
描述:
CONN D-SUB PLUG 27POS SLDR CUP
用户指南
Dielectric Material Polyester Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 30A
Features Grounding Indents, Shielded
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 27W2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C