627-47W1622-2N2
EDAC Inc.
型号:
627-47W1622-2N2
描述:
CONN D-SUB PLUG 47POS SLDR CUP
用户指南
Dielectric Material Polyester Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 20A
Features Grounding Indents, Shielded
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 47W1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C