628-11W1224-3N1
EDAC Inc.
型号:
628-11W1224-3N1
描述:
CONN D-SUB RCPT 11POS VERT SLDR
用户指南
Dielectric Material Polyester Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 30A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C