628-13W6222-1TA
EDAC Inc.
型号:
628-13W6222-1TA
描述:
CONN D-SUB RCPT 13POS SLDR CUP
用户指南
Dielectric Material Polyester Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 10A
Contact Material Copper Alloy
Features Shielded
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 13W6
Operating Temperature -55°C ~ 125°C