628-17W5622-1N1
EDAC Inc.
型号:
628-17W5622-1N1
描述:
CONN D-SUB RCPT 17POS SLDR CUP
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 10A
Contact Material Copper Alloy
Features Shielded
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 17W5
Operating Temperature -55°C ~ 125°C