628-17W5624-3ND
EDAC Inc.
型号:
628-17W5624-3ND
描述:
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 30A
Contact Material Copper Alloy
Features Board Lock, Shielded
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 17W5
Operating Temperature -55°C ~ 125°C