628-21W1224-3NA
EDAC Inc.
型号:
628-21W1224-3NA
描述:
CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 30A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C