628-21W1622-4N1
EDAC Inc.
型号:
628-21W1622-4N1
描述:
CONN D-SUB RCPT 21POS SLDR CUP
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 40A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C