629-13W3650-2T2
EDAC Inc.
型号:
629-13W3650-2T2
描述:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 20A
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.370" (9.40mm)
Contact Material Copper Alloy
Features -
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Operating Temperature -55°C ~ 125°C