629W13W3240-2N4
EDAC Inc.
型号:
629W13W3240-2N4
描述:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SLDR
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 20A
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Operating Temperature -55°C ~ 125°C