629W17W2340-1NC
EDAC Inc.
型号:
629W17W2340-1NC
描述:
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SLDR
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 10A
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 17W2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C