62O332MAJCA
KYOCERA AVX
型号:
62O332MAJCA
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 3300PF 400VAC RADIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 400VAC
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings X1, Y2
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 3300 pF