630W13W3340-3N2
EDAC Inc.
型号:
630W13W3340-3N2
描述:
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SLDR
Voltage Rating 125V
Current Rating (Amps) 5A, 30A
Contact Material Copper Alloy
Features Shielded
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Operating Temperature -55°C ~ 125°C