首页 / 旋钮 / 6335.5-SK-32-M6-10
minImg
6335.5-SK-32-M6-10
J.W. Winco
型号:
6335.5-SK-32-M6-10
品牌:
J.W. Winco
描述:
PLASTIC HAND KNOB, THREADED STUD
用户指南
Shaft Size M6
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series GN 6335.5
Type 4 Arm
Mfr J.W. Winco
Style Clamping
Features -
Height 0.790" (20.07mm)
Package Box
Diameter 1.260" (32.00mm)