633P2506C3T
CTS-Frequency Controls
型号:
633P2506C3T
描述:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 633
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 25 MHz