TE Connectivity AMP Connectors
型号:
63467-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 10-14AWG 0.250
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.266
$0.266
10
$0.2451
$2.451
25
$0.20938
$5.2345
50
$0.18297
$9.1485
100
$0.169955
$16.9955
250
$0.150366
$37.5915
500
$0.14383
$71.915
1000
$0.117686
$117.686
2500
$0.107872
$269.68
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.305" (7.75mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-14 AWG |
| Series | Fastin-Faston |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) |
| Insulation Diameter | 0.140" (3.56mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 63467 |