TE Connectivity AMP Connectors
型号:
63526-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SPADE TERM 10-12AWG #10
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.437
$0.437
10
$0.4161
$4.161
25
$0.35682
$8.9205
50
$0.30343
$15.1715
100
$0.291555
$29.1555
250
$0.261782
$65.4455
500
$0.249888
$124.944
1000
$0.20825
$208.25
2500
$0.190399
$475.9975
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.440" (11.18mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Flanged |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Length - Ring Center to Termination | 0.435" (11.05mm) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.968" (24.59mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Tongue Inside Opening | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Length - Termination | 0.265" (6.73mm) |
| Base Product Number | 63526 |