TE Connectivity AMP Connectors
型号:
63539-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 10-14AWG 0.250
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2204
$2.204
25
$0.19532
$4.883
50
$0.1824
$9.12
100
$0.169385
$16.9385
250
$0.149796
$37.449
500
$0.143279
$71.6395
1000
$0.11724
$117.24
2500
$0.107464
$268.66
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.305" (7.75mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | - |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-14 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.775" (19.69mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 63539 |