首页 / 振荡器 / 637L31256A2T
minImg
637L31256A2T
CTS-Frequency Controls
型号:
637L31256A2T
描述:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 66mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 312.5 MHz