Würth Elektronik
型号:
638307222006
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WR-FAST_THT MALE VERTICAL HEADER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9855
$1.9855
10
$1.843
$18.43
50
$1.634
$81.7
100
$1.425
$142.5
250
$1.3585
$339.625
500
$1.216
$608
1000
$1.1115
$1111.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.248" (6.30mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Color | Black |
| Terminal Type | Header |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Solder |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | WR-FAST |
| Length - Overall | 0.984" (25.00mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Steel |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | 6 Tabs |
| Package | Bulk |