Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.805
$1.805
10
$1.46205
$14.6205
50
$1.27623
$63.8115
100
$1.11663
$111.663
500
$0.850763
$425.3815
1000
$0.74442
$744.42
2500
$0.717839
$1794.5975
5000
$0.691248
$3456.24
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.147 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | YXJ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.73 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 32 mOhms |