642-25ABT4E
Wakefield-Vette
型号:
642-25ABT4E
描述:
HEATSINK FOR 35MM BGA
用户指南
Shape Square, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.250" (6.35mm)
Series 642
Type Top Mount
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 1.00°C/W @ 400 LFM
Length 1.378" (35.00mm)
Thermal Resistance @ Natural -
Mfr Wakefield-Vette
Package Bulk
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Width 1.378" (35.00mm)