Würth Elektronik
型号:
64406106111000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
COAX ADAPTOR MCX JACK TO MCX JAC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.48
$17.48
25
$15.637
$390.925
50
$14.5255
$726.275
100
$13.414
$1341.4
250
$12.3025
$3075.625
500
$10.089076
$5044.538
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Conversion Type | Same Series |
| Center Gender | Female to Female |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | MCX Jack, Female Socket |
| Includes | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Style | Straight |
| Features | - |
| Convert From (Adapter End) | MCX Jack, Female Socket |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Snap-On, Snap-On |
| Adapter Type | Jack to Jack |
| Mounting Feature | - |
| Series | WR-ADPT |
| Body Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Adapter Series | MCX to MCX |
| Base Product Number | 6440610611 |