首页 / 振荡器 / 645H10625C3T
minImg
645H10625C3T
CTS-Frequency Controls
型号:
645H10625C3T
描述:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCSL SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 645H
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCSL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 106.25 MHz