Würth Elektronik
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.874
$0.874
10
$0.8607
$8.607
50
$0.7942
$39.71
100
$0.6954
$69.54
200
$0.646
$129.2
400
$0.61275
$245.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | White |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Contact Type | Male Pin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | WR-MPC4 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |