65240-015LF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
65240-015LF
描述:
CONN RCPT HSG 15POS 2.54MM
库存 : 289
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 1
Number of Positions 15
Color Blue
Row Spacing -
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Thermoplastic, Glass Filled
Series DUBOX™, MezzSelect™, Basics+
Note Contacts Not Included
Connector Type Receptacle
Pitch 0.100" (2.54mm)